Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Radnici u proizvodnji

Više poslova iz kategorije

ProizvodnjaAuto industrija

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "Radnici u proizvodnji" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Licencirana HR Agencija Partners & Orka, za svog klijenta u Sloveniji potražuje veći broj izvršilaca za radno mesto:

Radnici u proizvodnji

(samo EU pasoši)

Zemlja rada: Republika Slovenija
Mesta rada: Velenje i Cerknica

Opis posla:

  • Rad u proizvodnji i preradi kartona i kutija
  • Rad u autoindustriji

Uslovi rada:

  • Ugovor o radu na neodređeno vreme
  • Prijava od prvog radnog dana
  • Početna neto satnica: 3.50 EUR/h, sa tendencijom povećanja nakon probnog rada
  • Uvećana zarada za prekovremeni rad, noćni rad, i rad na dan koji je u Sloveniji državni praznik, u skladu sa slovenačkim zakonom.
  • Radno vreme: 8h/dnevno. Ako radnik želi, može raditi prekovremeno, a maksimalno 12h/dnevno.
  • Obezbeđen besplatan smeštaj
  • Obezbeđena ishrana o trošku poslodavca
  • Tretman na radu i vezi sa radnom jednak tretmanu radnika zemlje rada

Profil kandidata:

  • Posedovanje pasoša ili lične karte neke od država članica EU je obavezan uslov
  • Osnovno ili srednje obrazovanje
  • Savesnost, preciznost, ozbiljnost
  • Spremnost za rad u inostranstvu na duži period
  • Posao pogodan za kandidate oba pola, kao i parove

Prijave slati elektronski.

Informacije na telefone: 063 826 7495 i 011 268 3486.

Prijave kandidata koji nemaju EU pasoš ili ličnu kartu neće biti uzete u razmatranje.
Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihove prijave mogu koristiti za potrebe selekcije i u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Proizvodnja
- Auto industrija
Nivo obrazovanja:
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
13.9.2018. do 28.9.2018.