Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Radnik u proizvodnji - pogon stiropora

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

Kragujevac

Poslovni adresar Srbije
Opis kompanije:

Kompanija:
PTP ČAR Export – Import d.o.o.
Adresa:
Kragujevac, Dragoslava Srejovića 91

Radnik u proizvodnji - pogon stiropora

(Više izvršilaca)
Lokacija: Kragujevac

Glavna zaduženja:

  • Opsluživanje mašina sirovinom
  • Priprema i dopuna sirovina
  • Slaganje proizvoda na paletu i kontrola
  • U slučaju uočenih nepravilnosti obaveštavanje operatera u proizvodnji ili supervizora
  • Održavanje mašine, radnog mesta i radnog prostora
  • Pridržavanje i sprovođenje odredbi Zakona zaštite na radu i protivpožarne zaštite
  • Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca

Profil kandidata:

  • Posvećenost i preciznost u radu
  • Spremnost na smenski rad
  • Prilagodljivost i spremnost na usavršavanje
  • Usmerenost na rešavanje problema i timski rad

Uslovi:

  • Radno iskustvo minimum 3 godine na sličnim poslovima
  • Minimum SSS

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Kragujevac
Kategorija:
- Ostalo
- Proizvodnja
- Mašinstvo, Metalurgija, Rudarstvo, Geologija
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
7.6.2018. do 22.6.2018.