Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Radnik/ca u KFC restoranu Stari Banovci

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

Stari Banovci

Poslovni adresar Srbije
Opis kompanije:
Kompanija:
AmRest d.o.o.
Adresa:
Beograd, Zelengorska 1g

Radnik/ca u KFC restoranu Stari Banovci

Grad: Stari Banovci

Radno vreme: Puno radno vreme

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Broj izvršilaca: više od 20

Opis posla:

  • Vaše slobodno vreme je bitno kako vama, tako i nama, stoga je raspored fleksibilan i prilagođen vašim potrebama
  • Motivacija naših zaposlenih predstavlja ključ zabavnog posla, urbane i energične atmosphere koju možete samo pronaću u KFC-u
  • Primarni fokus naše kompanije se zasniva na konstantnom razvoju naših zaposlenih, process napredovanja je lak, transparentan i svima dostupan
  • Mi smo jedinstveno mesto gde bez prethodnog iskustva možete u kratkom period steći vrhunsko znanje i izgraditi sebi profitabilnu karijeru

Radno iskustvo:

  • Radno iskustvo nije potrebno.

 Profil kandidata:

  • Ambicija za lični razvoj i unapređenje
  • Pozitivan stav
  • Komunikativan
  • Pouzdan i odgovoran
  • Timski igrač

Napomena:

  • Prijave mogu biti preko telefona 062/165-3716 ili preko "Konkuriši"
  • Lokacija restorana će biti na autoputu E75, Stari Banovci, kod benzinske stanice Gazprom.

Očekujemo Vaše prijave:

Lokacija posla:
- Stari Banovci
Kategorija:
- Trgovina na malo
- Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje
Nivo obrazovanja:
Svi nivoi obrazovanja
Trajanje oglasa:
22.11.2021. do 28.11.2021.