Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Radnik/ca za rad u prodavnici balona

Više poslova iz kategorije

Komercijala, ProdajaTrgovina na malo

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta

Konkurs za oglas "Radnik/ca za rad u prodavnici balona" kompanije BalonMarketing d.o.o je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
BalonMarketing d.o.o
Adresa:
Beograd

Radnik/ca za rad u prodavnici balona

OPIS POSLA:

  •  Rad za fiskalnom kasom
  •  Prezentacija asortimana proizvoda i usluga
  •  Briga o asortimanu i transparentnosti cena i deklaracija
  •  Održavanje urednosti objekta
  •  Povremeni rad na terenu
  •  Praćenje rada konkurencije i analiza tržišta

TRAŽENE OSOBINE:

  • Razvijena veština prodaje i dobre komunikacije
  • Ljubaznost, uslužnost
  • Odgovornost
  • Organizovanost
  • Visok stepen samoinicijative i samostalnosti u radu
  • Spremnost na timski rad

USLOVI:

  • SSS
  • Minimum 2 godine rada u maloprodaji
  • Rad na računaru (Internet, mail, MS Office)

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Komercijala, Prodaja
- Trgovina na malo
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VI-1 Stepen - VS viša škola (2 ili 2,5 godine)
Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Korišćenje interneta i elektronske pošte (Opšte), Osnove korišćenja računara (Opšte)

Trajanje oglasa:
4.9.2017. do 19.9.2017.