Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Radnik/ca za servisiranje i rentiranje

Više poslova iz kategorije

Sport, lepota i zabavaTrgovina na maloOstalo

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Radnik/ca za servisiranje i rentiranje" kompanije Markoni Sport d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Markoni Sport d.o.o.
Adresa:
Beograd, Tadeuša Košćuškog 63

MARKONI SPORT D.O.O.

proširuje obim  posla i raspisuje konkurs za sledeće pozicije:

Radnik/radnica na poslovima servisiranja i rentiranja bicikala

OPIS POSLA:

  • Servisiranje biciklističke opreme i skijaške opreme
  • Izdavanje opreme za rentu klijentima
  • Servisiranje i odrzavanje urednosti opreme za rentu
  • Održavanje urednosti objekta i oko objekta

USLOVI:

  • Radno iskustvo u radu sa ručnim alatom
  • Pozeljno poznavanje biciklističke mehanike
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Minimum obrazovanja srednja stručna sprema

TRAŽENE OSOBINE:

  • Razvijena veština dobre komunikacije
  • Ljubaznost, uslužnost
  • Odgovornost
  • Organizovanost
  • Visok stepen samoinicjative i samostalnosti u radu
  • Spremnost na timski rad

NUDIMO VAM:

  • Profesionalnu obuku za servisera biciklističke i skijaške opreme
  • Rad u mladom, pozitivnom i dinamičnom timu
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Stimulativnu zaradu
  • Radno vreme (7 sati)  organizovano u  dve smene
  • Rad vikendom obavezan (neradni dan, jedan dan u nedelji od ponedeljka do petka)

UKOLIKO ISPUNJAVATE NAVEDENE USLOVE MOLIMO VAS DA CV(BIOGRAFIJU) POŠALJETE ELEKTRONSKI.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Sport, lepota i zabava
- Trgovina na malo
- Ostalo
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Osnove korišćenja računara (Opšte)

Trajanje oglasa:
29.5.2018. do 13.6.2018.