Vrući poslovi: Radnik/radnica na poslovima rentiranja bicikala vikendom

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Kompanija:
Markoni Sport d.o.o.
Adresa:
Beograd, Tadeuša Košćuškog 63

MARKONI SPORT D.O.O.
proširuje obim  posla i raspisuje konkurs za sledeće pozicije:

Radnik/radnica na poslovima rentiranja bicikala vikendom

OPIS POSLA:

  • Izdavanje opreme za rentu klijentima
  • Servisiranje i odrzavanje urednosti opreme za rentu
  • Održavanje urednosti objekta i oko objekta

USLOVI:

  • Radno iskustvo u radu sa ručnim alatom
  • Pozeljno poznavanje biciklističke mehanike
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Minimum obrazovanja srednja stručna sprema

TRAŽENE OSOBINE:

  • Razvijena veština dobre komunikacije
  • Ljubaznost, uslužnost
  • Odgovornost
  • Organizovanost
  • Visok stepen samoinicjative i samostalnosti u radu
  • Spremnost na timski rad

NUDIMO VAM:

  • Rad u mladom, pozitivnom i dinamičnom timu
  • Stimulativnu zaradu
  • Radno vreme (7 sati)  organizovano u  dve smene
  • Rad vikendom

UKOLIKO ISPUNJAVATE NAVEDENE USLOVE MOLIMO VAS DA CV(BIOGRAFIJU) POŠALJETE ELEKTRONSKI.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Komercijala, Prodaja
- Popravke i održavanje
- Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
6.7.2018. do 21.7.2018.