Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Radnik/radnica u kuhinji

Više poslova iz kategorije

Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta

Konkurs za oglas "Radnik/radnica u kuhinji" kompanije Omladinska Zadruga Beo Community je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Omladinska Zadruga Beo Community
Adresa:
Zemun,Beograd, Ohridska bb

Potrebni

Radnici u kuhinji

m/ž

u jednom od najpoznatijih lanaca restorana brze hrane,

na 4 lokacije u Beogradu

Opis posla:

  • prenos namirnica iz magacina do kuhinje, priprema jela, održavanje higijene u kuhinji

Nudimo:

  • dobre uslove rada, redovnu mesečnu zaradu, rad na duži period kao i mogućnost napredovanja, rad u smenama, plaćenu obuku

Očekujemo:

  • studente i đake na školovanju i nezaposlena lica do 30 godina starosti, pozitivne, motivisane i vredne osobe, spremne za timski rad, sa ili bez iskustva

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje
Nivo obrazovanja:
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
30.3.2017. do 29.4.2017.