Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Referent prodaje - fakturista (m/ž)

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

Novi Sad

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta
Kompanija:
Veleprodaja i maloprodaja

Za stalan radni odnos potreban:

Referent prodaje - fakturista

Prednost imaju kandidati koji poznaju asortiman zdrave hrane!

Mesto stanovanja isključivo Novi Sad i bliža okolina

Opis posla:

  • Prezentovanje asortimana, akcija i novih proizvoda kupcima
  • Fakturisanje robe po porudžbinama kupaca putem telefona, elektronske pošte ili direktno
  • Trebovanje robe i aktivno učešće u predlozima za proširenje/poboljšanje asortimana
  • Praćenje prodaje i naplate
  • Izrada i praćenje dela dokumentacije iz oblasti robnog knjigovodstva (kalkulacije ulaznih računa, izrada knjižnih odobrenja/zaduženja, pregled kartica partnera, izlistavanje i slanje IOS-a i sl)
  • Potrebno radno iskustvo: minimum 2 godine na istim ili sličnim poslovima

Posebni uslovi:

  • Znanje rada na računaru (MS Office)
  • Izražene prodajne veštine

Lokacija posla:
- Novi Sad
Kategorija:
- Komercijala, Prodaja
- Trgovina na malo
- Trgovina na veliko
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VI-2 Stepen - VS visoko obrazovanje (3 godine)
Trajanje oglasa:
2.2.2018. do 4.3.2018.