Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Samostalni električari

Više poslova iz kategorije

Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "Samostalni električari" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, firmu iz Slovenije, koja radi elektro instalacije, rad na kućnim instalacijama, za svoje potrebe potražuje radnike za radno mesto na poziciji:

Samostalni električari

srpski ili EU pasoš
Mesto rada: Slovenija, više lokacija

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Obavezno radno iskustvo na poslovima električara minimum tri godine – samostalni električari
  • Iskustvo rada na kućnim instalacijama
  • Spremnost na učenje i napredovanje
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Opis poslova:

  • Elektroinstalacije
  • Rad na kućnim instalacijama
  • Postavljanje kanala za električne instalacije
  • Remonti, popravke I održavanje

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Puno radno vreme
  • Dogovor sa poslodavcem za odlazak kući, mogućnost rada 4 sedmice I jedna provedena kući
  • Poslodavac radi izradu radnih papira za kandidate koji nemaju EU pasoš - o trošku poslodavca
  • Obezbeđena oprema za rad
  • Bezbednost I zdravlje na radu
  • Obezbeđen smeštaj I prevoz od mesta stanovanja do mesta rada o trošku poslodavca
  • Lekarski pregled kandidata
  • Stimulativna zarada od 6.5 do 7 evra po satu u zavisnosti od radnog iskustva

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu poslati elektronskim putem.

Kontakt telefon za bliže informacije: 064 126 00 55 (viber).

Napomena:
Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
18.2.2020. do 4.3.2020.