Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Saradnik na korisničkoj podršci

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Saradnik na korisničkoj podršci" kompanije E-računi CS d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

online poslovni programi

Kompanija:
E-računi CS d.o.o.
Adresa:
Beograd, Đure Daničića 13

Saradnik na korisničkoj podršci

na online poslovnom programu E-računi

 Potrebni uslovi:

  • Razumevanje knjigovodstvenih procedura (tipovi dokumenata i njihovo kretanje unutar preduzeća: izdati i primljeni računi, izvodi, obračun PDV-a, obračun zarada, osnovna sredstva itd.)
  • Prednost je iskustvo u korišćenju više poslovnih softvera (pre svega ERP i računovodstveni programi)
  • Dobra komunikativnost
  • Kompjuterska pismenost (elektronska komunikacija, rad sa tabelarnim podacima, razumevanje različitih pretraživača i operativnih sistema te pružanje udaljene korisničke podrške)
  • Poželjna vozačka dozvola i mogućnost rada/sastanaka na korisničkim lokacijama (periodično, ukoliko se ukaže potreba)
  • Važeći pasoš te mogućnost putovanja u inostranstvo (pre svega radi obuke i poslovnih procesa sa partnerskim preduzećima)

 Opis posla:

  • Samostalno rešavanje jednostavnijih korisničkih problema (postavke štampe, predefinisani šifranti npr. kontni plan, uvoz tabelarnih podataka iz ranijih sistema, upućivanje u mogućnosti programa itd.)
  • Odgovaranje na pitanja postojećih korisnika, kao i pomoć novima u osnovnim postavkama baze.
  • Izrada obaveštenja o izmenama kao i ažuriranje korisničkog uputstva.
  • Administriranje osnovnih marketinških aktivnosti.

Nudimo:

  • Ugovor o radu na neodređeno vreme na puno radno vreme.
  • Zaradu u skladu sa znanjem i poslovnim rezultatima.

Zainteresovani kandidati mogu se registrovati na našem sajtu za upotrebu programa kao fizičko lice i detaljnije se upoznati sa mogućnostima sistema.

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Administracija, Knjigovodstvo
- Advertising, PR, Marketing
- Informatika - software
Nivo obrazovanja:
Minimum: VI-1 Stepen - VS viša škola (2 ili 2,5 godine)
Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Excel (MS Office), Outlook (MS Office), Word (MS Office), Korišćenje interneta i elektronske pošte (Opšte), Osnove korišćenja računara (Opšte)

Trajanje oglasa:
29.1.2019. do 13.2.2019.