Vrući poslovi: Saradnik za magacinsko poslovanje i organizaciju transporta

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta
Kompanija:
Mapei d.o.o.

“Mapei grupa” je vodeći svetski proizvođač lepkova, hidroizolacija i hemijskih proizvoda za građevinarstvo. Osnovan je 1937. godine u Milanu. “Mapei” danas ima asortiman od preko 1.600 proizvoda i posluje na pet kontinenata, gde zapošljava više od 10.000 ljudi u 81 filijala i 73 fabrike.

Mapei Srbija raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Saradnik za magacinsko poslovanje i organizaciju transporta

Uslovi:

  • 3-5 godina iskustva u magacinskom poslovanju i organizaciji transporta
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje lokalnih regulativa iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu
  • Obavezno znanje engleskog jezika i MS office paketa
  • Razvijene veštine planiranja, organizacije i delegiranja dužnosti
  • Komunikativan, samostalan i analitičan rukovodilac
  • Spremnost za potpuno sprovođenje korporativnih procedura i pravila
  • Znanje upravljanja viljuškarom za visokoregalno skladište
  • Iskustvo na rukovodećim pozicijama je prednost

Opis posla:

  • Odgovornost za magacinsko poslovanje i organizaciju transporta do kupaca
  • Kontrola prijema robe i isporuke
  • Optimizacija skladišnog prostora i predlaganje mera za unapređenje procesa
  • Sprovođenje aktivnosti iz domena bezbednosti i zdravlja na radu
  • Materijalna odgovornost za stanje robe u magacinu
  • Kreiranje različitih izveštaja o statusu robe (rok trajanja, stanje, kapaciteti)
  • Odgovornost za punu primenu korporativnih pravila i procedura

Ukoliko ste zainteresovani za rad u uspešnom, stimulativnom i dinamičnom

poslovnom okruženju, prijavu sa kratkom biografijom pošaljite

elektronski najkasnije do 19.10.2017.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Trgovina na veliko
- Skladišta i magacini
- Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Excel (MS Office), Outlook (MS Office), Word (MS Office), Korišćenje interneta i elektronske pošte (Opšte)

Trajanje oglasa:
19.9.2017. do 19.10.2017.