Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Šef logistike za beogradski region

Konkurs za oglas "Šef logistike za beogradski region" kompanije D Express d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
D Express d.o.o.
Adresa:
Beograd, Zage Malivuk 1

Kompanija "D Express" je najsigurnija i najperspektivnija ekspresna kurirska služba, koja obavlja prijem, prenos i kurirsku dostavu pošiljaka na području Srbije.

Zbog potreba posla, raspisujemo konkurs za radno mesto:

Šef logistike za beogradski region

Uslovi koje je potrebno da ispunjavate su:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Najmanje dve godine radnog iskustva u oblastima logistike, transporta ili      distribucije
  • Iskustvo u upravljanju timom
  • Korišćenje alata paketa MS Office
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Sposobnost organizacije i upravljanja resursima
  • Sposobnost brzog donošenja odluka i rada pod pritiskom u zahtevnom i promenljivom okruženju
  • Posedovanje odličnih komunikacionih veština
  • Spremnost za smenski rad

Posao šefa logistike beogradskog regiona u kurirskoj službi podrazumeva:

  • Planiranje, organizaciju, kontrolu i praćenje realizacije procesa preuzimanja i  isporuke pošiljaka na definisanom reonu
  • Praćenje i kontrolu rada kurira na terenu sa ciljem povećanja efikasnosti
  • Planiranje i sprovođenje obuke novozaposlenih kurira
  • Koordinaciju rada sa sektorima logistike i prodaje kako bi ispunio zahteve klijenata
  • Davanje predloga za unapređenje procesa rada i učestvovanje u razvoju konkretnih rešenja

Nudimo:

  • Stalno zaposlenje i redovna primanja
  • Potrebne obuke i stručno usavršavanje
  • Mogućnost ličnog razvoja

Opis posla:

  • vrši kontrolu i prijem robe od dobavljača po zadatoj proceduri,
  • vrši  pravovremenu pripremu i kontrolu robe za dalje isporuke,
  • kontroliše ispravnost, uređenje i čistoću robe i magacinskog prostora,
  • kontroliše stanje zaliha,
  • vrši otvaranje ili ažuriranje kartice artikala,
  • vrši razvrstavanje, razmještaj i slaganje robe na odgovarajuće mjesto po      zadatim procedurama,
  • izrađuje propisanu dokumentaciju za prijem i isporuku robe.
  • vrši prijem i kontrolu reklamacija,
  • izvještava o sprovedenim planskim aktivnostima,
  • obavlja redovne i vanredne popise robe,
  • provjera rokova trajanja proizvoda,
  • sprovodi postupak za reklamacije prilikom prijave reklamacije za robu isporučenu klijentu ili poslovnoj jedinici,
  • izvještava o rezultatima rada,
  • i drugi poslovi prema nalogu nadređenog rukovodioca.

Na razgovor će biti pozvani samo oni kandidati koji zadovolje navedene uslove.

Slanjem prijave kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka ličnosti.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Skladišta i magacini
- Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina
- Menadžment i upravljanje, Organizacione nauke
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
19.9.2019. do 4.10.2019.