Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Šef računovodstva - knjigovodja

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Šef računovodstva - knjigovodja" kompanije Preduzeće za uvoz, trgovinu na veliko i malo je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Preduzeće za uvoz, trgovinu na veliko i malo

Preduzeću za uvoz, trgovinu na veliko i malo potreban:

Šef računovodstva – knjigovođa

Preduzeće je nastalo sa idejom da u Srbiju uvozi najbolje proizvode iz svog segmenta poslovanja. Poseduje veleprodaju, maloprodaju i ugostiteljski objekat sa barskim poslovanjem. Tim čine zaposleni sa velikim iskustvom u svom sektoru.

Glavna zaduženja:

  • Praćenje i primena zakonske regulative u domenu svog delokruga rada (računovodstvo, poreski propisi, transferne cene, povezana lica, finansije, devizno poslovanje, platni promet, trgovina)

  • Kontrola ispravnosti knjiženja poslovnih promena

  • Tačno i zakonski ispravno vođenje poslovnih evidencija, obračun, prijava i evidencija PDVa

  • Izrada periodičnih obračuna, godišnjeg finansijskog izveštaja, konsolidovanih i poreskih bilansa, kao i ostalih zakonski obaveznih izveštavanja

  • Predlaganje najpovoljnijih zakonskih rešenja za kompletno poslovanje

  • Implementacija zakonskih rešenja kroz informacioni sistem

  • Kontrola knjiženja ručnih i automatskih naloga i njihove usklađenosti sa računovodstvenom politikom kompanije, kao i zakonskim regulativama i normativima

  • Kontrola bruto bilansa na dnevnom, mesečnom i godišnjem nivou, identifikovanje i korekcija eventualne nepravilnosti

  • Komunikacija sa poreskom upravom i usaglašavanje evidencija u cilju nesmetanog rada kompanije

  • Koordinacija rada sa finansijskim direktorom i kontrolingom

  • Planiranje, koordinacija i odgovornost za rad zaposlenih u službi knjigovodstva

  • Organizacija edukacije zaposlenih u sektoru knjigovodstva i računovodstva i praćenje njihovog rada

  • Izvestavanje menadzmenta po dogovorenim procedurama

Potrebne kvalifikacije:

  • VII stepen stručne spreme ekonomskog usmerenja

  • Radno iskustvo od najmanje 5 godina na istim ili sličnim poslovima

  • Poznavanje računovodstvenih i knjigovodstvenih standarda i propisa

  • Poznavanje rada na računaru i MS office

  • Tačnost i preciznost u radu

  • Sposobnost rada u timu

Možete očekivati:

  • Dinamično radno okruženje

  • Mogućnost za konstantno usavršavanje i razvoj

 Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Računovodstvo i revizija
- Ekonomija
- Administracija, Knjigovodstvo
Nivo obrazovanja:
Minimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
31.8.2021. do 19.9.2021.