Vrući poslovi: Senior specijalista za AdWords i performance marketing

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta
Kompanija:
Goclick Global d.o.o.

Senior specijalista za AdWords i performance marketing

(m/ž)

Potrebno nam je pojačanje, senior specijalista za AdWords i performans marketing. Pozivamo Vas da se pridružite ambicioznom Goclick kolektivu, koji je već nekoliko godina vodeći Google partner i jedini Google Reseller u Jadranskoj regiji.
U potrazi smo za osobom sa odličnim poznavanjem marketinga i sposobnostima da razume potrebe klijenata, a u isto vreme nosi se i sa upravljanjem kampanjama u AdWords / FB okruženju.

Opis posla:

  • priprema kompleksnih performance strategija za veća preduzeća,
  • medijsko planiranje kompleksnih PPC kampanja
  • realizacija kompleksnih kampanja, koje će povezati AdWords proizvode, FB proizvode, GTM, direktan zakup i analitiku
  • pisanje Google Search oglasa, koordinacija sa dizajnerima u pripremi grafičkih rešenja za oglase,
  • prezentovanje rezultata klijentima,
  • priprema pitch prezentacija.

Nudimo:

  • rad u međunarodnom okruženju sa raznovrsnim portfoliom klijenata,
  • mesto u stvarno kul i zabavnoj Goclick ekipi, koji je jedan od najvećih Google partnera,
  • dalji profesionalni razvoj i razvoj karijere.

Očekujemo:

  • odlično poznavanje digitalnog oglašavanja,
  • upravljanje AdWords PPC proizvodima - Google Search, Google mreže multimedijalnog oglašavanja, Gmail sponzorisanih promocija, YouTube
  • upravljanje analitikom
  • poznavanje Facebook ADS proizvoda,
  • visok nivo pismenosti na srpskom i engleskom jeziku,
  • sposobnost prezentacije i visok nivo komunikacije,
  • odgovornost i organizacija u radu,
  • poznavanje slovenačkog i drugih jezika je plus
  • poznavanje Google TAG menadžera je plus

Ako ste se prepoznali u pasusima iznad, sada imate priliku, prijavite se! Što se tiče rada u agenciji u širem regionu - bolje nećete naci nigde! :)
Pošaljite motivaciono pismo i CV. Konkurs je otvoren do ponedeljka 26.02.2018.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Advertising, PR, Marketing
- Izdavačke kuće, Mediji
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
30.1.2018. do 26.2.2018.