Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Službenik fizičko-tehničkog obezbeđenja

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Obezbedjenje ljudi i objekataOstalo

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Kompanija:
West 65 d.o.o.

SLUŽBENIK FIZIČKO - TEHNIČKOG OBEZBEĐENJA

NUDIMO:

  • Kandidati koji ispunjavaju uslove biće odmah primljeni na rad na određeno vreme, ukoliko zadovoljavaju sve kriterijume u periodu rada na određeno - rad na neodređeno vreme.
  • Isključivo stalni radni odnos, rad u skladu sa Zakonom o radu.
  • Redovan mesečni lični dohodak, najviši u delatnosti uslužnog obezbeđenja.
  • Plaćen prekovremeni rad i noćni rad, ukoliko ga ima.
  • Plaćen godišnji odmor, stručno usavršavanje.

ZAHTEVI:

  • Završena obuka i posedovanje licence za obavljanje poslova privatnog obezbeđenja (mogućnost zasnivanja radnog odnosa bez licence, uz obavezu pribavljanja iste, u roku od tri meseca od zasnivanja radnog odnosa ).
  • Da je kandidat spreman da prihvati stalno stručno usavršavanje i obuku, rad u timu, kao i smenski rad;
  • Da kandidat nije osuđivan i da nije pokrenut krivični postupak, niti pokrenuta istraga za krivična dela iz nadležnosti sudova i tužilaštva (dokaz: uverenje iz suda i iz MUP-a-mogu se naknadno dostaviti);
  • Radno iskustvo iz oblasti bezbednosti;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Da je vredan, kulturan, odgovoran i komunikativan.

OPIS POSLOVA:

  • Rad na poslovima obezbeđenja isključivo kod poslodavca na objektu i po strogo propisanim procedurama službe bezbednosti.
  • Preventivni obilasci objekata - kompleksa i evidencija svih aktivnosti koje su van procedura ili na koji način ugrožavaju / ili mogu narušiti bezbedonosne procedure.
  • Aktivna saradnja sa operativnim centrom službe.
  • Smenski rad.

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Obezbedjenje ljudi i objekata
- Ostalo
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Trajanje oglasa:
28.11.2019. do 28.12.2019.