Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Sobar/ica

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Poslovni adresar Srbije
Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje i reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta veliki trgovinski lanac hotela iz Hrvatske radi oglašavanje za potražnjom većeg broja izvršioca posla na poziciji:

Sobarica/r

sezona 2019.godine, hrvatsko primorje,
15 izvršilaca posla

Lokacija rada: Hrvatsko primorje, Dalmacija, država Hrvatska

Opis posla:

  • Održavanje higijene soba korisnika hotela
  • Čišćenje i spremanje soba

Uslovi rada:

  • SSS
  • Prednost osnovna znanje engleskog jezika
  • Kandidati koji nisu osuđivani niti pod istragom
  • Poželjno radno iskustvo na istim poslovima

Nudi se:

  • Smeštaj, 2 obroka dnevno
  • Radna VISA, radna oprema
  • Troškovi izrade sanitarne knjižice
  • Pranje i glačanje uniforme
  • Troškovi prevoza
  • Prevoz od Beograda do mesta rada u Hrvatskoj
  • Na 40 radnih sati osnovna zarada 709 Eur, za 54 radnih sati zarada 881Eur
  • Ugovor o radu na određeno vreme
  • Izrada radne dokumentacije i VISA
  • Redovnost isplate zarade
  • Bezbednost i zdravlje na radu i svi benefiti iz radnog odnosa zemlje zaposlenja

Navedene plate rastu shodno zakonu o radu:

  • Dvokratni rad 15%
  • Noćni rad 40%
  • Praznici 50%

Period rada je od 15.04. do kraja oktobra meseca 2019.g.
Lice koje ostane cele sezone ima benefit u visini jedne zarade.

Kandidati koji uđu u uži izbor u obavezi su da pribave:

  • Pasoš
  • Kopiju lične karte
  • Kopiju diplome
  • Potvrdu neosuđivanosti

Napomena:
Kandidati koji prijave CV prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati elektronskim putem  ili lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi bližih informacija.
Kandidati koji uđu u uži izbor obavljaće intervju sa poslodavcem direktno krajem decembra ili početkom januara meseca 2019.godine.
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

064/126-0055 ili 011/2683-486.

Sve ostale informacije o firmi možete pogledati na http://www.partners-orka.co.rs/

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
27.11.2018. do 12.12.2018.