Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Team Menadžer

Konkurs za oglas "Team Menadžer" kompanije Zepter International je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Zepter International

Zepter International je lider u proizvodnji i plasmanu proizvoda vrhunskog kvaliteta, namenjenih zdravom životu.
Naš patentirani sistem za pripremu zdrave hrane, hi-tech uređaji za prečišćavanje vode i vazduha, kao i nagrađivani,
jedinstveni Bioptron medicinski aparat za svetlosnu terapiju, već više od trideset godina koristi preko 80 miliona zadovoljnih klijenata širom sveta.
Postanite deo našeg uspešnog tima i konkurišite za poziciju:

TEAM MENADŽER

za Beograd, Novi Sad, Kragujevac, Niš, Leskovac, Kruševac, Smederevo, Požarevac, Zrenjanin, Subotica, Šabac

Uslovi:

  • SSS/VSS
  • spremnost za rad u timu
  • poslovni bonton
  • posedovanje komunikacionih i prezentacionih veština

Opis poslova:

  • planiranje i realizacija prodajnih aktivnosti
  • predstavljanje proizvoda potencijalnim kupcima
  • praćenje zadovoljstva postojećih kupaca
  • analiza rezultata
  • vođenje tima

Zepter ponuda:

  • stručna obuka
  • ugovor o radu
  • fiksna plata i bonusi za ostvarene rezultate
  • kontinuirana edukacija
  • profesionalna podrška i neophodna sredstva za uspešan rad
  • mogućnost internacionalne karijere

              Molimo Vas da pošaljete svoj CV elektronskim putem.
www.zepter.rs
Telefon:
011/311 32 33

Lokacija posla:
- Beograd
- Kragujevac
- Kruševac
- Leskovac
- Niš
- Novi Sad
- Požarevac
- Šabac
- Smederevo
- Subotica
- Zrenjanin
Kategorija:
- Menadžment i upravljanje, Organizacione nauke
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
30.1.2019. do 14.2.2019.