Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Terenski predstavnik prodaje

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

Subotica

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta
Kompanija:
Sat-trakt d.o.o.
Adresa:
Bačka Topola, Maršala Tita 111

Ukoliko ste vredni, ambiciozni, spremni na konstantno usavršavanje, motivisani dobrom zaradom, brzim napredovanjem i želite postati deo našeg rastućeg tima, pošaljite nam svoju biografiju!

Zbog povećanog obima posla proširujemo naš tim na više pozicija sa više izvršilaca.

Startna pozicija:

Terenski predstavnik prodaje

m/ž

Pozicija terenskog predstavnika prodaje predstavlja ulaznu tačku u kompaniju sa primarnim zadatkom stvaranja veće baze potencijalnih kupaca, opsluživanja postojeće baze korisnika, kao i platformu za obuku novih saradnika u našem sistemu.

Svim našim novim saradnicima obezbeđujemo:

  • Osnovnu a zatim i naprednu obuku u poslovnoj komunikaciji, obuku vođenja prodajne prezentacije, obuku profesionalne prodaje
  • Praktičnu obuku paralelno sa teoretskom obukom radi pravilnog shvatanja poslovnih procesa i usvajanja novih znanja i veština uz mentorsko vođstvo postojećih iskusnih kolega
  • Odličnu fiksnu platu uz atraktivne bonuse za realizaciju zadatih ciljeva a u skladu sa Zakonom o radu Republike Srbije
  • Prevoz našim brendiranim vozilima tokom terenskih aktivnosti uz konstantnu asistenciju lidera prodajnih timova
  • Punu marketinšku podršku
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ličnim potencijalima i afinitetima

Opis zaduženja:

  • Zakazivanje prodajnih prezentacija potencijalnim kupcima
  • Obilazak postojećih i potencijalnih kupaca na teritoriji pokrivenosti sa ciljem stvaranja svesti o osnovnim i srodnim uslugama koje kompanija pruža korisnicima
  • Sklapanje korisničkih ugovora i pravilno popunjavanje dokumentacije
  • Vođenje evidencije o korisnicima i korisničkoj dokumentaciji a u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti

Stručna sprema:

  • Minimum SSS

Lokacija posla:

  • Subotica

Iskustvo:

  • Bez iskustva
  • Iskustvo na poslovima komercijaliste, pospešivača prodaje i slično

Poznavanje jezika:

  • Srpski (napredni nivo konverzacije)
  • Mađarski (napredni nivo konverzacije)

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Subotica
Kategorija:
- Trgovina na malo
- Roba široke potrošnje (FMCG)
- Komercijala, Prodaja
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Trajanje oglasa:
7.4.2017. do 7.5.2017.