Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Trade marketing manager (m/ž)

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta

Konkurs za oglas "Trade marketing manager (m/ž)" kompanije Vital je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Vital

Fabrika ulja i biljnih masti AD VITAL, jedna je od vodećih kompanija u oblasti prehrambene industrije u zemlji. Savremeni model poslovanja kao i stručnost zaposlenih su osnov našeg uspeha.

Ako želite da postanete deo tima koji će nastaviti tradiciju, očekujemo Vaše prijave za sledeće radno mesto:

Trade marketing manager

(m/ž)

Opis posla:

  • Sve BTL aktivnosti vezane za fabriku;
  • Osmišljavanje i implementaciju stategije pozicioniranja brandova na mestu prodaje za fabriku sa ciljem dostizanja targetiranog tržišnog učešća i volumena svakog branda na tržištu Srbije;
  • Formiranje staregije pozicioniranja svakog branda kroz standarde, distributivne kanale, promotivne aktivnosti i reklamni material;
  • Učešće u formiranju planova prodaje za svaki artikal shodno definisanoj strategiji i planiranoj BTL podršci;
  • Sačinjavanje plana i cosf benefit analize investicija u promocije, BTL aktivnosti za navedene brandove;
  • Vrši kontrolu ostvarenja trade budžeta i prodajnih ostvarenja;
  • Izrada izveštaja o rezultatima trade marketing aktivnosti.

Uslovi:

  • minimum 2 godine radnog iskustva;
  • VI/VII stepen stučne spreme
  • poznavanje rada na računaru;
  • posedovanje radnih i organizacionih sposobnosti;
  • znanje engleskog jezika (drugi strani jezik je prednost);
  • vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač).

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Advertising, PR, Marketing
- Komercijala, Prodaja
Nivo obrazovanja:
Minimum: VI-1 Stepen - VS viša škola (2 ili 2,5 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
10.8.2017. do 25.8.2017.