Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Učitelj/Učiteljica

Više poslova iz kategorije

Obrazovanje, Briga o deci

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Učitelj/Učiteljica" kompanije Predškolska ustanova Guliver je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

P.U. "Guliver" je srpsko-francuski vrtić na Banovom brdu koji radi od 2005. godine.

Kompanija:
Predškolska ustanova Guliver
Adresa:
Beograd - Banovo brdo, Osiječka 38a

Nakon 15 godina rada sa predškolcima, od ove godine se otvara i produženi boravak za školsku decu.

"Brdo zabave" otvara oglas za poziciju

Učitelja/učiteljice od 01.09.2020.

Opis posla:

  • rad na domaćim zadacima
  • preuzimanje i ispraćaj dece do škole
  • radno vreme od 10-16h

Uslovi koji se traže od kandidata:

  • potrebno je da je kandidat završio Učiteljski fakultet - smer za učitelja
  • poželjno je znanje engleskog jezika
  • znanje rada na računaru
  • posedovanja vozačke dozvole
  • preduslov je da osoba ima "osećaj" u radu sa decom i da na drugačiji način objašnjava gradivo, kao i da zna kako da umreži predmete.

Uslovi koji se nude:

  • rad u novom i nesvakidašnjem prostoru
  • plata oko 53.000 dinara uz prijavu
  • vikendi su slobodni

Biografiju sa fotografijom poslati elektronski.

Kandidati koji uđu u uži krug biće pozvani na razgovor za posao, a svima ostalima se zahvaljujemo na poslatim prijavama.

Nikakve dodatne informacije se neće davati putem telefona.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Obrazovanje, Briga o deci
Nivo obrazovanja:
Minimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
4.8.2020. do 2.9.2020.