Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Viljuškarista visokoregalnog viljuškara

Poslovi na istoj lokaciji

Novi Banovci

Konkurs za oglas "Viljuškarista visokoregalnog viljuškara" kompanije Mercata VT d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Mercata VT d.o.o.

Viljuškarista visokoregalnog viljuškara

Kompanija Mercata VT je jedan od vodećih  distributera u zemlji i igra značajnu ulogu u
razvoju trgovine na domaćem tržištu. Veliki broj prestižnih globalnih, regionalnih i lokalnih
brendova iz naše ponude čine širok asortiman koji je naša snaga. Radi daljeg širenja poslovanja i unapređenja kvaliteta usluga, potrebna nam je podrška vrednih i odgovornih ljudi koji imaju ambiciju da napreduju zajedno sa nama.

Opis poslova i zadataka:

  • Utovar i istovar robe upotrebom viljuškara
  • Uskladištenje i preskladištenje paleta na podne lokacije i lokacije u regalima
  • Dopuna komisionih lokacija
  • Odvajanje i kontrola robe za dostavu velikim kupcima i distributivnim centrima
  • Priprema paleta za otpremu
  • Održavanje higijene skladišta i manipulativnog prostora van kruga skladišta
  • Staranje o stanju i tehničkoj ispravnosti viljuškara

Potrebne kvalifikacije:

  • Minimum I/II stepen stručne spreme
  • Minimum 6 meseci radnog iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Uverenje o stručnoj osposobljenosti za upravljanje viljuškarom
  • Poželjno poznavanje rada na RF terminalu
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije

Mi nudimo:

  • Organizovan prevoz do posla
  • Dinamično radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Novi Banovci
Kategorija:
- Skladišta i magacini
- Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina
Nivo obrazovanja:
Maksimum: II Stepen - polukvalifikovani radnik
Trajanje oglasa:
12.5.2022. do 27.5.2022.