Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Vozač B kategorije, Radnik na montaži

Konkurs za oglas "Vozač B kategorije, Radnik na montaži" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners and Orka radi zakup oglasnog prostora za svog cenjenog klijenta- firmu iz Slovenije koja posluje na teritoriji Slovenije  i  Nemačke,
i koja sada za svoje potrebe potražuje radnike na

Vozač B kategorije

sa pasošem Evropske Unije.
i

Radnik na montaži ograda i sadnji čempresa

Mesto rada: Vozač - Nemačka (Dachau);
Radnici na montaži - Slovenija (Kisovec - Zagorje ob Savi)

Za ove pozicije, mogu konkurisati samo lica koja poseduju pasoš Evropske Unije pozicijama.

Opis poslova:

Vozač B kategorije:

  • Prevoženje i isporuka čempresa kombijem (do 3 i po tone)

Radnik na montaži ograda i sadnji čempresa:

  • Montiranje panelnih ograda oko industrijskih objekata i kuća
  • Rad na sadnji čempresa

Uslovi rada su:

  • Diploma o završenom srednjem obrazovanju, minimum III stepen
  • Elementarno poznavanje nemačkog jezika
  • Pasoš Evropske Unije
  • Za vozače, neophodna je vozačka dozvola B kategorije
  • Za montere potrebno je iskustvo rada na ručnim alatima
  • Iskustvo na sličnoj poziciji  nije obavezno ali predstavlja prednost u vidu veće zarade
  • Lice da nije osuđivano ili pod istragom
  • Vredni i posvećeni ljudi, spremni na rad i zalaganje

Nudimo:

  • Puno radno vreme
  • Ugovor o radu i prijava u zemlji u kojoj se obavlja posao (Slovenija ili Nemačka)
  • Redovna primanja,  visokokotirajuća  zarada: za vozače: 8,84 eura (neto), za montere: 6 eura po satu za lica sa iskustvom, i 6 eura u brutu za lica bez iskustva)
  • Probni rad od mesec dana
  • Obezbeđeni smeštaj i hrana o trošku poslodavca
  • Bezbednost i zdravlje na radu i svi benefiti iz radnog odnosa zemlje zaposlenja
  • Isti status radnika iz zemlje zaposlenja

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju ukoliko su u mogućnosti mogu proslediti
elektronskim putem ili pozvati na jedan od telefona: 060 3313 666; 011 26 83 48 ili posetiti sajt agencije: http://partners-orka.co.rs/
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija
- Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina
- Ostalo
Nivo obrazovanja:
Svi nivoi obrazovanja
Trajanje oglasa:
30.1.2019. do 14.2.2019.