Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Vozači hladnjače (Nemačka)

Više poslova iz kategorije

Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "Vozači hladnjače (Nemačka)" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta iz Nemačke, kompaniju koja se bavi transportom hrane i pića, traži radnike na poziciji:

Vozači hladnjače (Nemačka – EU dokumenta)

m/ž
Broj izvršilaca: 10
Mesto rada: Arnštajn - Nemačka

Opis posla:

  • Prevoz robe i gotovih proizvoda
  • Prevoz robe od mesta utovara do mesta isporuke
  • Vođenje računa o tehničkoj ispravnosti, servisima, pomoćnoj opremi, registraciji i higijeni poverenog osnovnog sredstva
  • Rad u lokalnom i međugradskom saobraćaju

Uslovi:

  • Obavezni EU dokumenti (lična karta ili pasoš)
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Neophodno znanje engleskog jezika
  • Prednost imaju kandidati koji imaju osnovne znanje nemačkog jezika
  • Vozačka C, CE kategorije (aktivan vozač)

Nudi se:

  • Ugovor o radu na određeno vreme
  • Početnu zaradu od 2000e (bruto) plus bonusi
  • Zaposlenje na duži vremenski period
  • Devetočasovno radno vreme
  • Obezbeđen smeštaj
  • Probni period od 6 meseci
  • Bezbednost na radu i lekarski pregled
  • Jednak radni tretman sa radnicima zemlje rada

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na engleskom jeziku mogu proslediti elektronskim putem.

Kontakt telefoni:
+381 60 33 13 666
+381 11 26 83 486

Adresa:
Durmitorska 14, Beograd

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo gde ispunjavaju uslove konkursa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina
Nivo obrazovanja:
Svi nivoi obrazovanja
Trajanje oglasa:
28.2.2020. do 14.3.2020.