Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Zastupnik prodaje (m/ž)

Poslovi na istoj lokaciji

Cela SrbijaBeograd

Konkurs za oglas "Zastupnik prodaje (m/ž)" kompanije Triglav osiguranje a.d.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Triglav osiguranje a.d.o.

Prilika

Na području prodaje osiguranja

Na teritoriji Srbije

Triglav osiguranje je deo Triglav grupe, međunarodne korporacije osnovane u Sloveniji sa tradicijom dugom 120 godina. Pored matičnog tržišta u Sloveniji, Triglav grupa posluje na još šest tržišta. Pouzdanost, sigurnost, stabilnost, brza isplata štete i visoka društvena odgovornost, vrednosti koje su Triglav grupu postavile među najveće osiguravajue grupacije u regionu jugoistočne Evrope.

Zbog poslovne ekspanzije raspisujemo konkurs za radno mesto:

Zastupnik prodaje

(m/ž)

Očekujemo:

  • Koji imaju izražene prodajne i organizacione veštine;

  • Poseduju ambiciju i želju za uspehom;

  • Aktivni su vozači (vozačka dozvola B kategorije);

  • Imaju osnovna znanja MS Office-a;

Opis osnovnih zaduženja:

  • Uspostavlja poslovne kontakte;

  • Zaključuje ugovore o osiguranju;

  • Vrši naplatu premije osiguranja;

  • Odgovoran je za izvršenje ličnog plana;

Radno iskustvo:

  • Poželjno je iskustvo u poslovima prodaje.

Omogućujemo:

  • radni odnos po osnovu Ugovora o radu u uspešnoj međunarodnoj kompaniji, lider u osiguranju u Adria regionu

  • adekvatnu zaradu i radno okruženje

  • mogućnost napredovanja

  • edukacija i stalno usavršavanje u struci

Triglav osiguranje a.d.o. Beograd sa registrovanim sedištem na adresi Novi Beograd, Milutina Milankovića 7a, matični broj 07082428, prikuplja i obrađuje podatke o ličnosti, te se kao rukovalac u smislu Zakona o zaštiti podatak o ličnosti ponaša u svemu u skladu sa propisima kojima je uređena ova oblast.

Vaše podatke prikupljamo samo u svrhu regrutacije odnosno selekcije za oglašenu poziciju, a pristup istima imaju samo ovlašćena lica, u skladu sa obavljanjem njihovih radnih zadataka. Ovako prikupljene podatke, čuvamo 3 godine.

Na web stranici Triglav osiguranja a.d.o. Beograd, u dokumentu Obaveštenje o obradi podataka o ličnosti, možete se u svemu detaljno informisati. Sva prava zagarantovana važećim propisima o zaštiti podataka o ličnosti, kao i sve odgovore na Vaša pitanja u vezi sa podacima o ličnosti, možete dobiti upitom na e-mail adresu:

Lokacija posla:
- Cela Srbija
- Beograd
Kategorija:
- Komercijala, Prodaja
- Ekonomija
- Bankarstvo, Finansije, Osiguranja
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
25.1.2021. do 9.2.2021.