Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Zavarivač TIG, WIG, RTG

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "Zavarivač TIG, WIG, RTG" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, firmu iz Slovenije, za svoje potrebe potražuje radnike za radno mesto na poziciji:

Zavarivač TIG, WIG, RTG

srpski/ EU papiri ili nemačka radna dozvola
Mesto rada: Slovenija i Nemačka (Slovenija detašman Nemačka)

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Obavezno radno iskustvo sa argonskim zavarivanjem minimum dve godine
  • Postpak zavarivanja TIG, WIG, RTG
  • Spremnost na učenje i napredovanje
  • Rad u skladu sa vremenskim normama koje firma dobija od krajnjeg kupca
  • Poželjno znanje nemačkog jezika
  • III stepen stručne spreme - bravar, zavarivač
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Opis poslova:

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme (godinu dana) sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Puno radno vreme
  • Obezbeđena oprema za rad
  • Bezbednost I zdravlje na radu
  • Obezbeđen smeštaj I prevoz od mesta stanovanja do mesta rada o trošku poslodavca
  • Lekarski pregled kandidata
  • Poslodavac radi izradu radnih papira za kandidate koji nemaju Eu pasoš- o trošku poslodavac
  • Mogućnost rada 4 sedmice I 1 sedmica odlazak kući
  • Odlazak na rad u Nemačku na osnovu detašmana A1 formulara
  • Stimulativna zarada od 10 do 14 evra po satu u zavisnosti od radnog iskustva

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti elektronskim putem.

Kontakt telefon za bliže informacije: 064 126 00 55 (viber).

Napomena:
Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Mašinstvo, Metalurgija, Rudarstvo, Geologija
- Zanatske usluge
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
18.2.2020. do 4.3.2020.