Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Zavarivači, Cevari

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "Zavarivači, Cevari" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners & Orka reklamna HR agencija i agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta u Hrvatskoj, potražuje veći broj izvršilaca za poziciju posla:

Zavarivači TIG-WIG-Argon

(4 kandidata)

Zavarivači MIG-MAG/REL postupkom

Cevari u metalnoj industriji

Mesto rada: Nemačka (Hrvatska detašman Nemačka)
Primaju se kandidati sa srpskim I  EU pasošem.

OPIS POSLA Zavarivači:

  • Upravljanje mašinom za zavarivanje i nadzor postupka zavarivanja
  • Rezanje metalnih sklopova
  • Provera kvaliteta zavarenog spoja

Opis posla Cevari:

  • Priprema za varenje – rezanje i brušenje pod različitim uglovima
  • Čitanje nacrta
  • Znanje izometrije

Poslodavac obezbeđuje:

  • Zaposlenje na određeno vreme, s punim radnim vremenom i mogućnost produženja ugovora na duži rok, zaposlenje na neodređeno vreme
  • Dobre uslove rada, mogućnost osposobljavanja i napredovanja
  • Bezbednost na radu, osiguranje
  • Izrada radne vize o trošku poslodavca
  • Prevoz do mesta rada o trošku poslodavca
  • Obezbeđen smeštaj
  • Obezbeđen transport na terenu
  • Minimalna početna satnica: 10 € neto
  • Radno vreme: 8-10h/dnevno, očekivani fond mesečnih sati na terenu (200-230h)

Uslovi rada (Zavarivači):

  • 1 radnik iz grupe mora poznavati barem osnove nemačkog jezika (nivo A2 prema CEFR-u)
  • Radnici moraju dostaviti atest za zavarivanje
  • Radnici moraju imati barem 2 godine radnog iskustva na radnom mestu zavarivača
  • TIG-WIG/ MIG-MAG/ REL postupka
  •  Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Uslovi rada (Cevari):

  • Radnici moraju imati barem 2 godine radnog iskustva na radnom mestu cevara
  • Minimalna početna satnica: 8 € neto

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Zainteresovani kandidati mogu poslati CV elektronskim putem.
Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontakt telefon: 064/126-00-55 (Viber) i fix: 011/ 26-83-486 ili doći lično na adresu Durmitorska 14, Beograd u periodu od 9h do 16h.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumentaciju.
Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Mašinstvo, Metalurgija, Rudarstvo, Geologija
- Zanatske usluge
Nivo obrazovanja:
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
31.7.2019. do 15.8.2019.