Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Komercijalista

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Komercijala, Prodaja

Poslovi na istoj lokaciji

Niš

Poslovni adresar Srbije
Opis kompanije:

MOTOSPEED je renomirana firma sa višegodišnjim iskustvom u distribuciji proizvoda plastične, stiroporske i aluminijumske ambalaže za pakovanje hrane. Naša ambalaža se koristi u industriji hrane za pakovanje: pečurki, pekarskih proizvoda, keteringe, fast food-ove, ribarnice, poslastičarnice, restorane, itd.

Zbog povećanog obima posla firma MOTOSPEED ima potrebu da proširi svoj tim. Nudimo Vam šansu da radite u firmi koja je jedna od vodećih na tržištu u prodaji ambalaže za pakovanje.

Kompanija:
Motospeed d.o.o.
Adresa:
Beograd, Ustanička 128b

KOMERCIJALISTA

Mesto zaposlenja: Leskovaćka bb, Niš

Opis posla:

  • Prezentovanje, prodaja ambalaže.
  • Naplata prodate robe.
  • Obilazak postojećih kupaca
  • Otvaranje novih kupaca

Nudimo stalno zaposlenje I siguran posao sa stimulativom zaradom.

Uslovi za kandidate:

  • Tražimo ozbiljne kandidate, za rad na duži vremenski period.
  • Spremnost za rad u timu.
  • Osnovno obrazovanje
  • Obavezno prethodno radno iskustvo u komercijalnim poslovima minimum 2 godine.

Molimo sve ozbiljne zainteresovane kandidate da svoje prijave posalju u obliku elektronskog CV-a.

Milan Stanojević
063/375 887

Lokacija posla:
- Niš
Kategorija:
- Komercijala, Prodaja
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
31.7.2020. do 15.8.2020.