Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Sekretar/ica - administrativni radnik

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Kompanija:
MC nekretnine d.o.o.
Adresa:
Beograd, Vinogradska 52

Građevinskoj firmi MC NEKRETNINE DOO,

potrebna/potreban je radnica/radnik za radno mesto

Sekretarica - administrativni radnik/ca

USLOVI:

  • IV stepen stručne spreme
  • Znanje engleskog - srednji nivo
  • Rad na računaru (MS Office, Word, Excel)

OPIS POSLA:

  • Prijem stranaka
  • Upravljanjem dolaznom i odlaznom postom email-ovima
  • Arhiviranje poste i raznih dokumenata
  • Nabavka kancelarijskog i ostalog potrosnog materijala
  • Zakazivanje sastanaka
  • Ostali organizacijski poslovi po nalogu direktora

OSOBINE:

  • Tačnost
  • Ažurnost
  • Komunikativnost

Ukoliko ste zainteresovani za ovo radno mesto pozivamo Vas da pošaljete biografiju (poželjno sa slikom) elektronskim putem.

Samo kandidati koji udju u uzi izbor biće kontaktirani.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Ekonomija
- Administracija, Knjigovodstvo
- Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Excel (MS Office), Word (MS Office)

Trajanje oglasa:
13.5.2022. do 28.5.2022.