Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Službenik fizičkog obezbeđenja Beograd

Više poslova iz kategorije

Obezbedjenje ljudi i objekata

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Službenik fizičkog obezbeđenja Beograd" kompanije Gem Company d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Gem Company d.o.o.

Ako želiš da budeš deo naše kompanije, ako si opredeljen da profesionalno, odlučno i časno pružaš pomoć ljudima u zaštiti njihovog ličnog integriteta i imovine, ako se osećaš psiho-fizički sposobnim za taj poziv, prijavi se!

SLUŽBENIK FIZIČKOG OBEZBEĐENJA

GRAD: BEOGRAD

Opis posla:

  • Zaštitu najznačajnijih kategorija objekata: tržnih centara, javnih preduzeća, banaka, poslovnih prostora pa sve do javnih skupova, sportskih i kulturnih manifestacija.

Uslovi i kvalifikacije:

  • da kandidat poseduje: odgovornost, marljivost, tačnost, preciznost, istrajnost;
  • da kandidat nije osuđivan i da nije pokrenut krivični postupak, niti istraga za krivična dela iz nadležnosti sudova i tužilaštva;
  • da kandidat ima psihičku, fizičku i zdrastvenu sposobnost za obavljanje posla;
  • licenca, radno iskustvo i završen ispit iz PPZ su neophodni.

Nudimo:

  • redovna primanja, stalni radni odnos;

  • timsko rešenje svakog problema.

Prijave slati elektronskim putem.
Kontakt:

Kaplarević Nenad, 060/870 04 61

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Obezbedjenje ljudi i objekata
Nivo obrazovanja:
Svi nivoi obrazovanja
Trajanje oglasa:
4.8.2021. do 3.9.2021.