Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Vozač B kategorije

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Kompanija:
Rent a Driver
Adresa:
Beograd, Plavinci 88a

Tražimo

Vozače B kategorije

za noćni posao.

Radno vreme:

  • od 20h do04h

Opis posla:

  • Posao vozača je da preveze klijenta zajedno sa njegovim automobilom sa jedne na drugu lokaciju.
  • Naši klijenti su ljudi koji uživaju u noćnom provodu, ne žele da rizikuju da voze u alkoholisanom stanju i zovu nas da ih odvezemo kući njihovim vozilom.
  • Do svih klijenata se dolazi našim kolima i po zavrsenoj vožnji, naš automobil dolazi na adresu na kojoj je vozač završio.

Uslovi konkursa:

  • poznavanje grada i snalaženje uz što manju asistenciju navigacije
  • minimum 4 godine vozačkog iskustva
  • potvrda da kandidat nije osuđivan
  • iskustvo voženja različitih tipova automobila (automobili sa manuelnim i automatskim menjačem)
  • nije potrebno prethodno iskustvo

Pozivamo sve zainteresovane kandidate sa teritorije grada Beograda da se prijave i pošalju CV na sajtu lakodoposla.com

Za dodatne informacije zvati radnim danima posle 14h na broj telefona 0643012233

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina
Nivo obrazovanja:
Svi nivoi obrazovanja
Trajanje oglasa:
10.6.2021. do 25.6.2021.