Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Oglas za posao: Regionalni menadžer maloprodajnih objekata

Konkurs za oglas "Regionalni menadžer maloprodajnih objekata" kompanije Aman d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Aman d.o.o.

REGIONALNI MENAĐŽER MALOPRODAJNIH OBJEKATA

više izvršilaca, za teritoriju LESKOVCA
sedište kompanije SURČIN, Vinogradska ulica broj 52a

Opis posla:

  • Koordinira i odgovara za rad i rezultate prodajnih objekata u zadatom regionu u smislu: prometa, zaliha, otpisa i manjkova, organizacije zaposlenih  i plana rada po reonima
  • Prati i kontrolise kvalitet voća i povrća, mesa, svežih proizvoda, kao i izloženosti robe na svim ostalim reonima, prisutnost i ispravnost cena
  • Kontroliše higijenu radnje i zaposlenih, kao i sprovođenje HACCP-a u objektu
  • Organizuje i sprovodi redovne i vanredne parcijalne popise
  • Pruža podršku poslovodjama i kontroliše njihov rad
  • Koordinira izmedju objekata u njegovom delokrugu u smislu ispomoći u ljudstvu, robi itd.
  • Prati aktivnosti konkurencije u regiji
  • Učestvuje u kreiranju internih procedura rada u objektu
  • Primenjuje pozitivnu praksu u objektima, kontroliše ljubaznost i uslužnost zaposlenih u ophodjenju prema potrošačima i drugim kolegama
  • Obavlja druge zadatke po nalogu direktora maloprodaje

Uslovi za kandidata:

  • Obavezno radno iskustvo na istim poslovima
  • Aktivno znanje rada na računaru (MS Office, Internet)
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Timski rad, liderstvo, odgovornost, inicijativa
  • Terenski rad

Očekujemo od Vas:

  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Savesno i odgovorno obavljanje poslova na kojima radi
  • Sposobnost za rad u stresnim situacijama
  • Sposobnost za rad više stvari istovremeno
  • Sposobnost za rad u timu

Nudimo Vam:

  • Siguran posao
  • Mogućnost napredovanja
  • Službeno vozilo

Ukoliko ispunjavate uslove i želite da postanete deo našeg uspešnog tima, svoje podatke možete proslediti elektronskim putem ili nas kontaktirajte na telefon

2260 556 lokal 113.

Biće kontaktirani samo kandidati koji na osnovu pregleda biografija uđu u uži izbor.

Lokacija posla:
- Leskovac
Kategorija:
- Menadžment i upravljanje, Organizacione nauke
- Roba široke potrošnje (FMCG)
- Trgovina na malo
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
5.8.2020. do 4.9.2020.