Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Administrativni radnik u zdravstvu

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

Novi Beograd

Kompanija:
Belville Dental
Adresa:
Novi Beograd, Jurija Gagarina 14N/Lokal 2, Belville

Administrativni radnik u zdravstvu

OPIS POSLA

Svi nestomatološki poslovi:

  • administracija
  • izrada izveštaja za javne ustanove
  • evidencija interne medicinske dokumentacije
  • izrada dokumentacije za osiguravajuće kuće
  • evidencija troškova i tekućeg poslovanja
  • drugi sekretarski poslovi

Odnos sa pacijenatima

  • prijem pacijenata prema standardima ordinacije
  • odgovaranje na pozive i mejlove
  • zakazivanje termina
  • naplata
  • izrada faktura

Interna logistika

  • trebovanje potrošnog i medicinskog materijala
  • briga oko servisiranja opreme (planiranje, zvanje, generalni pregled)
  • briga oko higijene radnog prostora
  •  Mogućnost napredovanja u domenu organizacije ljudi – menadžment.

USLOVI

  • minimum 4. stepen stručne spreme
  • odlično poznavanje engleskog jezika
  • poznavanje MS Office paketa
  • radno iskustvo minimum 5 godina (poželjno na sličnim poslovima)
  • sposobnost dobre organizacije
  • odgovorna osoba sa inicijativom
  • fleksibilna osoba spremna za rad u dinamičnoj atmosferi
  • profesionalnost u radu

Bonus

  • poznavanje dodatnog stranog jezika – nemački i/ili ruski
  • poznavanje marketinga – društvenih mreža
  • poželjno iskustvo rada na administrativnim poslovima u okviru medicinske ustanove
  • poželjne prodajne veštine

 NUDIMO

  • 1.mesečna plaćena obuka
  • radno vreme radnim danima u smenama od 9-17h i 11h-19h (po dogovoru)
  • mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • rad u dobrom i složnom timu
  • stalno zaposlenje
  • progresivni rast zarade
  • spremnost na dogovor na obostrano zadovoljstvo

Ukoliko mislite da ste prava osoba za ovu poziciju, pošaljite Vaš CV do 10. juna elektronskim putem.

Samo uži krug kandidata će biti kontaktiran

Prijavljivanjem na konkurs dajete saglasnost da se Vaši podaci koriste u svrhu regrutacije i selekcije. Svi podaci koje budemo obrađivali biće poverljivi i neće biti dostupni trećim licima.

Lokacija posla:
- Novi Beograd
Kategorija:
- Zdravstvo, Medicina, Veterina
- Administracija, Knjigovodstvo
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Rad na računaru:
Sertifikati:  European Computer Driving Licence - ECDL Start (Računarski sertifikat - ECDL)

Potrebna znanja:  Excel (MS Office), Outlook (MS Office), PowerPoint (MS Office), Word (MS Office), Korišćenje interneta i elektronske pošte (Opšte), Osnove korišćenja računara (Opšte)

Trajanje oglasa:
11.5.2022. do 10.6.2022.