Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!

Vrući poslovi: Cevar - izometičar, Monter ventilacionih sistema, Argon zavarivač TIG

Konkurs za oglas "Cevar - izometičar, Monter ventilacionih sistema, Argon zavarivač TIG" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, firmu iz Slovenije, koja se bavi  montažom i zavarivanjm , proizvodnjom  instalacija za vodu, grejanje, hlađenje,  za svoje potrebe potražuje radnike za radno mesto na poziciji:

Cevar - izometičar, Monter ventilacionih sistema, Argon zavarivač TIG postupak

Mogu konkurisati radnici sa srpskim pasošem/ EU pasošem, nemačkom ili slovenačkom radnom dozvolom.

Potrebna veća grupa: 20 radnika
Mesto rada: Slovenija detašman Nemačka, Austrija I Evropa

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Obavezno radno iskustvo minimum dve godine
  • Spremnost na učenje i napredovanje
  • Samostalno obavlja zadatke izrade mehaničkih instalacija po nalogu pretpostavljenog,
  • Poznavanje čitanja planova/crteža
  • Poznavanje izometrije
  • Poželjno znanje nemačkog ili engleskog jezika
  • Minimalno stručno obrazovanje za instalaciju vode ili gasa, bravara, mašina ili tehničkih zanimanja
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Poželjno  posedovanje EU papira/ lične karte ili radne dozvole nemačke ili slovenačke

Opis posla zavarivači:

  • Argonsko zavarivanje TIG postupkom
  • Varenje svih vrsta cevi

Opis poslova monetri I cevari:

  • Montaža i proizvodnja instalacija za vodu, grejanje, hlađenje i komprimovani vazduh u proizvodnji (automobilska industrija, farmacija).
  • Montaža i demontaža sistema za grejanje i hlađenje.
  • Montaža konstrukcija.

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno  vreme (godinu dana) sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Puno radno vreme
  • Obezbeđena oprema za rad
  • Bezbednost I zdravlje na radu
  • Obezbeđen smeštaj I prevoz od mesta stanovanja do mesta rada  o trošku poslodavca
  • Lekarski pregled kandidata
  • Početna zarada od 11€ do 13€ neto dalje zavisi od znanja i iskustva( 1-2€ stimulacija).
  • Broj radnih sati mesečno:  radi se od 200 do 230 sati
  • Uglavnom se radi od ponedeljka do subote,
  • Plaćen godišnji odmor 21 dana
  • Prevoz iz Ljubljane u Nemačku (na posao i nazad) je trošak poslodavca, od kuće do Ljubljane trošak radnika

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti elektronskim putem.

Kontakt telefon za bliže informacije:
064 126 00 55 (viber)

Napomena:
Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija
- Mašinstvo, Metalurgija, Rudarstvo, Geologija
- Zanatske usluge
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
27.10.2020. do 11.11.2020.