Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Električari, Keramičari

Konkurs za oglas "Električari, Keramičari" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta iz Slovenije (Ptuj) koji se bavi  vodovodnim i grejnim instalacijama, ugradnjom klima uređaja I toplotnih pumpi, renoviranjem kupatila I stanova, potražuje kandidate za radnu poziciju:

ELEKTRIČARI I KERAMIČARI

slovenačka radna dozvola/srpski pasoš
Mesto rada: Slovenija

Opis posla:
ELEKTRIČARI:

  • Postavljanje električnih instalacija jake struje
  • Remont i rekonstrukcija elektro delova postojeće instalacije i opreme
  • Izrada elektroinstalacija poslovnih i stambenih objekata
  • Polaganje kablova
  • Montaža rasvete i utičnica

KERAMIČARI:

  • Postavljanje pločice na ravne i tvrde podloge (zidove i podove)
  • Ravna podlogu, priprema i reže pločice za kutove, priprema i meša smesu za lepljenje te je nanosi na podlogu i pločice.
  • Lepi pločice za podlogu pazeći da površina bude ravna i da razmaci među pločicama budu ravnomerno raspoređeni.
  • Popunjava (fugira) prostor između pločica posebnom smesom za fugiranje

Uslovi rada:

  • III ili IV stepen stručnog obrazovanja (elektro usmerenja)
  • minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • prednost je posedovanje slovenačke radne dozvole
  • poslodavac obezbeđuje izradu radne dokumentacije i vize
  • da kandidat nije osuđivan i krivično gonjen
  • poslodavac će vršiti proveru radnih sposobnosti kandidata

Zaposlenima nudimo:

  • prijavljeni radni odnos-ugovor o radu na godinu dana;
  • socijalno i zdravstveno osiguranje;
  • zarada 1500 EUR za keramičare i 1800 EUR/mesec, zavisno od broja radnih sati, iskustva i stručnih sposobnosti)
  • obezbeđen 1 obrok u toku radnog dana
  • poslodavac obezbeđuje smeštaj
  • poslodavac obezbeđuje bezbednost, zdravlje na radu i opremu.

Kandidati koji žele da se prijave treba da dostave obavezno:

radnu biografiju (ime, prezime, broj telefona, radno iskustvo).

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti elektronskim putem ili poslati poruku na Viber 060 668 89 05 ili  011 268 3486.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu uži izbor.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
- Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija
- Zanatske usluge
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
21.4.2021. do 6.5.2021.