Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Farbar - lakirer

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "Farbar - lakirer" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta,građevinsku firmu iz Beograda zbog povećanog obima posla za svoje potrebe radi potražnju za radnicima.

Farbar - lakirer

Mesto rada: Češka Republika

Opis posla:

  • Rad na pripremi i farbanju čeličnih limova, delova i elemenata prikolica i šasija

Uslovi rada:

  • Radi se u Češkoj Republici, u dve smene po 10h, satnica je 8,5 €/h, obezbeđen je smeštaj i jedan obrok.
  • Ugovor je na određeno vreme na godinu dana sa mogućnošću produženja.
  • Troškove pribavljanja radnih dozvola i osiguranja snosi poslodavac.

Profil kandidata:

  • SSS - III stepen
  • poznavanje rada i tehnologije farbarsko - lakirerskog zanata sa minimum tri godine iskustva

Zainteresovani kandidati mogu poslati prijavu i CV (radnu biografiju) elektronskim putem.

Više informacija na telefone:
060 111 2935 (VIBER)
011 26 83 486

Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija
- Zanatske usluge
Nivo obrazovanja:
Svi nivoi obrazovanja
Trajanje oglasa:
9.7.2021. do 24.7.2021.