Preuzmite android aplikaciju odmah!

Vrući poslovi: Građevinski radnici: zidari, tesari, armirači

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "Građevinski radnici: zidari, tesari, armirači" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta iz Slovenije (Ljubljana) koji se bavi nisko i visokogradnjom, potražuje kandidate za radnu poziciju:

Građevinski radnici: zidari, tesari, armirači

Mesto rada: Ljubljana

Opis posla:

  • Zidanje pojedinačnih elemenata građevine
  • Postavljanje temelja, zidova, stubova
  • Slaganje cigli i betonskih blokova
  • Radi se asfaltiranje, polaganje ivičnjaka i pločnika, uređenje prilaza i zelenih površina, fasadni radovi
  • Rad na obradi drveta, izradi skele, oplate i drugih građevinskih konstrukcija
  • Izrada, ugradnja, povezivanje armatura

Uslovi rada:

  • III stepen stručnog obrazovanja – građevinska struka;
  • minimalno 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • prednost je posedovanje EU pasoša ili slovenačke radne dozvole;
  • poslodavac obezbeđuje izradu radne dokumentacije i vize;
  • da kandidat nije osuđivan i krivično gonjen;
  • poslodavac će vršiti proveru radnih sposobnosti kandidata;

Zaposlenima nudimo:

  • prijavljeni radni odnos-ugovor; socijalno i zdravstveno osiguranje;
  • zarada po satu 6,5 EUR (ili 5,5 EUR po satu ukoliko se smeštaj refundira)
  • obezbeđen 1 obrok u toku radnog dana
  • radno vreme od 7 do 17 časova
  • poslodavac obezbeđuje bezbednost, zdravlje na radu i opremu.

Kandidati koji žele da se prijave treba da dostave obavezno: radnu biografiju (ime, prezime, broj telefona, radno iskustvo). Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti elektronskim putem ili poslati poruku na Viber 060 33 13 666 ili 011/268 34 86. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu uži izbor.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija
- Zanatske usluge
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Trajanje oglasa:
21.4.2021. do 6.5.2021.