Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Inženjer elektrotehnike (smer energetika)

Više poslova iz kategorije

Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije

Poslovi na istoj lokaciji

Gornji Milanovac

Konkurs za oglas "Inženjer elektrotehnike (smer energetika)" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, za svog renomiranog klijenta, građevinsku firmu DIS Niskogradnja doo Valjevo (izgradnja puteva, autoputeva…), radi zakup oglasnog prostora i pronalazak kadrova, potražuje izvršioca na poziciji:

Inženjer elektrotehnike (smer energetika)

m/ž
Mesto rada:
Po potrebi I u drugim opštinama na teritoriji Republike Srbije.

Opis posla:

  • Rad na terenu, na gradilištu;
  • Pravljenje projekata
  • Kontrola izvršavanja datog projekta
  • Izrada proračuna vezanih za proizvodnju električne energije
  • Testiranja vezana za konstruktivna rešenja električnih delova
  • Izrada tehničke dokumentacije

Uslovi:

  • Elektrotehnički fakultet – Odsek za energetiku;
  • Dobre organizacione i komunikativne veštine;
  • Posedovanje licence 430 i/ili 450
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač;

Očekujemo:

  • Organizacione sposobnosti;
  • Inicijativu i brzo rešavanje problema;
  • Istrajnost u ostvarenju zadatih ciljeva;
  • Fleksibilnost i brzo prilagođavanje promenama;
  • Razvijene komunikacijske veštine;
  • Samostalnost i samoinicijativnost u izvršavanju obaveza;

Poslodavac nudi:

  • Zaradu koja prati Vaše zalaganje I rezultate;
  • Dugoročnu saradnju
  • Vozilo firme
  • Mogućnost ugovora o delu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu akreditovanog zastupnika ili putem WhatsApp ili Viber aplikacije na broj

064 709 3436.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Lokacija posla:
- Gornji Milanovac
Kategorija:
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
Nivo obrazovanja:
Minimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
9.7.2021. do 24.7.2021.