Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Marketing asistent- Agent prodaje

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Marketing asistent- Agent prodaje" kompanije Talentmarket d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Magical

Tekst za opis kompanije

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Kompanija:
Talentmarket d.o.o.
Adresa:
Beograd, Bulevar Arsenija Čarnojevića 52a, VI/17

Zbog unapređenja prodaje oglasnog prostora, kompanija

Talentmarket d.o.o. iz Beograda, potražuje:

  MARKETING ASISTENTA-AGENTA PRODAJE (M/Ž)

Uslovi:

  • Minimalni nivo obrazovanja SSS
  • Poželjno iskustvo u poslovima direktne prodaje oglasa i oglasnog prostora na poznatom veb sajtu
  • Prodajne i  pregovaračke veštine
  • Znanje rada na računaru – MS Office i Internet

Kratak opis posla:

  • Direktan kontakt sa klijentima
  • Ostvarenje plana prodaje i plana razlike u ceni
  • Rad od kuće ili na terenu
  • Mogućnost napredovanja

Prateća zaduženja:

  • Vođenje evidencije kontakata, redovna komunikacija sa administratorom.

 Napomena: honorarni posao, posao na procenat.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Komercijala, Prodaja
- Advertising, PR, Marketing
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
5.5.2021. do 20.5.2021.