Preuzmite android aplikaciju odmah!

Vrući poslovi: Montažer - doradni radnik za grafiku velikog formata

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Montažer - doradni radnik za grafiku velikog formata" kompanije SWA Tim d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
SWA Tim d.o.o.

SWA TIM d.o.o. raspisuje oglas za poziciju:

MONTAŽER - DORADNI RADNIK ZA GRAFIKU VELIKIH FORMATA

Opis posla:

  • lepljenje samolepljivih folija na terenu i firmi
  • demontaža samolepljivih folija
  • dorada folija, ceradnih banera, papira (sečnje, varenje, ringličenje)
  • montaža pvc banera (kačenje, španovanje, vezice, šrafljenje)
  • montaža pločastih materijala
  • rad na merdevinama do 5 m visine
  • Prednost (ali nije obavezno) : iskustvo u radu na mašinama za štampu velikog formata

Očekivanja:

  • timski rad
  • usmerenost na rezultat
  • sistematičan pristup poslu

Opšti uslovi:

  • obavezna vozačka dozvola ,,B,, kategorije i iskustvo u vožnji
  • rad u firmi i na terenu
  • poznavanje materijala na kojima se radi štampa
  • poznavanje procesa dorada

Nudimo:

  • stalan posao
  • redovnu platu
  • rad u dobrom poslovnom okruženju
  • moderna oprema za rad
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i napredovanja

Sve informacije o firmi i našem proizvodno - prodajnom programu možete videti na linku našeg sajta : www.reklamnimaterijal.com

Konkurisanje isključivo elektronskim putem, na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

  • Važna napomena : Kandidate pozivamo odmah po prijemu mejla, ne čekamo istek oglasa, a prijem kandidata na probni rad je moguć odmah nakon dogovora.
  • Lokacija obavljanja posla je : Dobanovački put 66a, Zemun (Altina).

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Mašinstvo, Metalurgija, Rudarstvo, Geologija
- Štamparske usluge
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
26.4.2021. do 7.5.2021.