Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Prodavac/Prodavačica u građevinskom centru

Više poslova iz kategorije

Trgovina na malo

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Prodavac/Prodavačica u građevinskom centru" kompanije Madras d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Madras d.o.o.
Adresa:
Beograd, Kopaonička 47

Firma Madras d.o.o. osnovana je 1991.godine i bavi se maloprodajom kao i distribucijom građevinskih materijala za završne radove (boje i lakovi, hidroizolacije, gips karton ploče, šrafovska roba, vodovod, sanitarije,elektro materijal, ručni i elektricni alati...)

Preduzeće je orijentisano tako da sa svojim kupcima i dobavljačima gradi dobre poslovne odnose i stalno unapređuje kvalitet usluga kao i asortiman proizvoda u svom prodajnom objektu.

Zbog proširenja obima posla imamo potrebu za novim i ambicioznim kadrovima:

Prodavac u građevinskom centru

Opis posla:

  • Obavljanje svih poslova u vezi sa prodajom robe.
  • Prijem i izlaganje robe.
  • Rad sa kupcima u maloprodaji.
  • Dostava robe potrošačima

Uslovi:

  • Poznavanje rada na računaru.
  • Izražene prodajne veštine.
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Odgovornost i motivisanost za rad.

Neophodno:

  • radno iskustvo u bilo kom vidu prodaje građevinskog materijala za završne radove (boje, lakovi, elektro materijal, vodovod i kanalizacija, šrafovska roba)
  • Prednost kandidati sa iskustvom
  • Plata 55000 din

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Trgovina na malo
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Trajanje oglasa:
15.7.2021. do 30.7.2021.