Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!

Vrući poslovi: Radnici u proizvodnji ALU i PVC stolarije sa iskustvom

Poslovi na istoj lokaciji

BeogradZemun

Konkurs za oglas "Radnici u proizvodnji ALU i PVC stolarije sa iskustvom" kompanije Bosal d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Bosal d.o.o.
Adresa:
Beograd, Karađorđev trg 11, Beograd - Zemun

Kompanija Bosal d.o.o. iz Zemuna je renomirani proizvođač sigurnosnih i sobnih vrata po meri.
Za našu proizvodnu liniju ALU i PVC stolarije potrebni su nam:

RADNICI U PROIZVODNJI ALU I PVC STOLARIJE SA ISKUSTVOM

Opis poslova i zaduženja:

  • Rad u proizvodnji
  • Ostali poslovi po nalogu direktora proizvodnje

Uslovi za kandidate:

  • Višegodišnje iskustvo na istoj poziciji (najmanje 3 godine)
  • Dinamična i odgovorna osoba
  • SSS
  • Spremnost na rad u smenama
  • Vozačka dozvola B kategorije

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Korektne radne uslove i zaradu prema rezultatima rada
  • Mogućnost profesionalnog napredovanja
  • Efikasnu podršku za obavljanje poslova

Izabrani kandidati moraju proći obavezni probni rad u trajanju do 3 meseci.
Svi zainteresovani kandidati koji ispunjavaju navedene uslove mogu poslati svoju biografiju do 04.04.2020.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Dodatne informacije možete dobiti radnim danima na telefon: 064/813 30 12 (9h-17h).

Prijave slati elektronskim putem.

Lokacija posla:
- Beograd
- Zemun
Kategorija:
- Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija
- Proizvodnja
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
5.3.2020. do 4.4.2020.